Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

Switche

Viser 1-60 af 3908 produkter
CISCO CS/ Switch/ Meraki MS220-8P L2 8p 124W
Varenr.: MS220-8P-HW?NON_EDI?MISSHIP
1,-
0,80  ekskl. moms
På vej ind 17-07-2018
CISCO Lic/Nexus 3000 Base License eDelivery
Varenr.: L-N3K-BAS1K9=
Produkt: License  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
1,-
0,80  ekskl. moms
På vej ind 18-07-2018
CISCO Nexus 5500 Series VM-FEX Lic E-Del
Varenr.: L-N55-VMFEXK9=
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
1,-
0,80  ekskl. moms
På fjernlager 9876
HP Switch 2000 Base Unit
Varenr.: J3100B
Produkt: Ethernet  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
32,-
25,60  ekskl. moms
Bestillingsvare
HUAWEI S5700-10P-LI IEC mounting ear
Varenr.: 21240477
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 8  -  Hastighed: 0Mbps
68,-
54,40  ekskl. moms
På fjernlager 6
ICIDU Switch 5 ports, 10/ 100Mbps
Varenr.: NI-707530
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
74,-
59,20  ekskl. moms
På fjernlager 6
TRENDNET 5-port 10/ 100Mbps N-Way Mini Switch
Varenr.: TE100-S5
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 200Mbps
77,-
61,60  ekskl. moms
På fjernlager 17
D-LINK Switch/ 8xF+ENet RJ45 ext PSU
Varenr.: DES-1008D
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
83,-
66,40  ekskl. moms
På fjernlager 21
HP Adv. Stack Switch 2000
Varenr.: J3102A
Produkt: Modul  -  Porte: 4  -  Hastighed: 10Mbps
88,-
70,40  ekskl. moms
Bestillingsvare
HP AdvanceStack Switch 800T
Varenr.: J3245A
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
88,-
70,40  ekskl. moms
Bestillingsvare
HP SWITCH 2000 Module
Varenr.: J3191A
Produkt: Modul  -  Porte: 2  -  Hastighed: 100Mbps
88,-
70,40  ekskl. moms
På vej ind 06-08-2018
HP Switch 2000 Module
Varenr.: J3109A
Produkt: Modul  -  Porte: 4  -  Hastighed: 10Mbps
88,-
70,40  ekskl. moms
På vej ind 06-08-2018
90,-
72,-  ekskl. moms
På vej ind 25-07-2018
TRENDNET Universal Stripping Tool
Varenr.: TC-CT70
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
92,-
73,60  ekskl. moms
På fjernlager 5
Goobay NET ETHERNET 5 PORT 10/100 FAST ETHERNET
Varenr.: 71223
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
94,-
75,20  ekskl. moms
På fjernlager 6
D-LINK 5-PORT EASY DESKTOP SWITCH ML CPNT
Varenr.: GO-SW-5E/E
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
95,-
76,-  ekskl. moms
På fjernlager 87
D-LINK Switch/ 5xF+ENet RJ45 ext PSU
Varenr.: DES-1005D
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 200Mbps
95,-
76,-  ekskl. moms
På fjernlager 42
TRENDNET 8-port 10/ 100Mbps N-Way Mini Switch
Varenr.: TE100-S8
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 200Mbps
95,-
76,-  ekskl. moms
På fjernlager 15
104,-
83,20  ekskl. moms
På vej ind 31-07-2018
ZYXEL ES-105A v3 5-port Switch 10/100 Desktop
Varenr.: ES-105AV3-EU0101F
Ekspertanmeldelser: 1 anmeldelser
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
106,-
84,80  ekskl. moms
På fjernlager 36
110,-
88,-  ekskl. moms
På fjernlager 43
Goobay NET ETHERNET 8 PORT 10/100 FAST ETHERNET
Varenr.: 71224
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
111,-
88,80  ekskl. moms
På fjernlager 5
NETGEAR 5-PORT FAST ETHERNET SWITCH CONSUMER IN CPNT
Varenr.: FS205-100PES
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
111,-
88,80  ekskl. moms
På fjernlager 7
115,-
92,-  ekskl. moms
På vej ind 31-07-2018
D-LINK Switch/ 5xF+ENet RJ45 ext PSU
Varenr.: DES-105/E
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 200Mbps
116,-
92,80  ekskl. moms
På fjernlager 20
EDIMAX 5 Port 10/ 100Mbps Switch
Varenr.: ES-3305P
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
116,-
92,80  ekskl. moms
På fjernlager 2
LENOVO EBG 1m LC-LC OM3 MMF Cable
Varenr.: 00MN502
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
117,-
93,60  ekskl. moms
På vej ind 24-07-2018
CISCO Power Transformer/ IE3000 Spare Conn
Varenr.: PWR-IE3000-CLP=
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
118,-
94,40  ekskl. moms
På vej ind 08-08-2018
D-LINK 8-PORT EASY DESKTOP SWITCH ML CPNT
Varenr.: GO-SW-8E/E
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
118,-
94,40  ekskl. moms
På fjernlager 27
CISCO Spare Bumper Pack IE 3000
Varenr.: BMP-IE3000=
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
119,-
95,20  ekskl. moms
På vej ind 20-08-2018
122,-
97,60  ekskl. moms
På fjernlager 37
125,-
100,-  ekskl. moms
På vej ind 20-08-2018
126,-
100,80  ekskl. moms
På fjernlager 1
NETGEAR 8-PORT FAST ETHERNET SWITCH CONSUMER IN CPNT
Varenr.: FS208-100PES
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
128,-
102,40  ekskl. moms
På fjernlager 17
129,-
103,20  ekskl. moms
På vej ind 31-07-2018
LENOVO EBG 3m LC-LC OM3 MMF Cable
Varenr.: 00MN505
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
129,-
103,20  ekskl. moms
På fjernlager 5
LENOVO EBG 5m LC-LC OM3 MMF Cable
Varenr.: 00MN508
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
129,-
103,20  ekskl. moms
På fjernlager 15
LENOVO RackSwitch NE1032T ONIE Instrumentation Tools
Varenr.: 7ZN7A04280
Produkt: License  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
130,-
104,-  ekskl. moms
På fjernlager 500
D-LINK DLINK GO-SW-5G/ E Easy Switch
Varenr.: GO-SW-5GE
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
132,-
105,60  ekskl. moms
På fjernlager 48
135,-
108,-  ekskl. moms
På vej ind 20-07-2018
LOGILINK Desktop Switch Logilink 5-port FE 5x RJ45
Varenr.: NS0103
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
135,-
108,-  ekskl. moms
På vej ind 20-07-2018
138,-
110,40  ekskl. moms
På vej ind 24-07-2018
D-LINK D Link Unmanaged 5 Port Switch
Varenr.: DES-1005D/B
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
139,-
111,20  ekskl. moms
Bestillingsvare
154,-
123,20  ekskl. moms
På vej ind 20-08-2018
154,-
123,20  ekskl. moms
På vej ind 24-07-2018
LONGSHINE Switch Longshine 5x FE FS6105-C retail
Varenr.: LCS-FS6105-C
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
154,-
123,20  ekskl. moms
På vej ind 20-07-2018
CISCO Spare Power Connector IE 3000
Varenr.: PWR-IE3000-CNCT=
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
155,-
124,-  ekskl. moms
På vej ind 20-08-2018
LENOVO EBG 10m LC-LC OM3 MMF Cable
Varenr.: 00MN511
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
155,-
124,-  ekskl. moms
På vej ind 30-07-2018
D-LINK GO 8-PORT GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH ML CPNT
Varenr.: GO-SW-8GE
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
156,-
124,80  ekskl. moms
På fjernlager 55
NETGEAR 5-PORT GIGABIT SWITCH IN CPNT
Varenr.: GS205-100PES
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
156,-
124,80  ekskl. moms
På fjernlager 6
ZYXEL ES-108A v3 8-port Switch 10/100 Desktop
Varenr.: ES-108AV3-EU0101F
Ekspertanmeldelser: 1 anmeldelser
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
156,-
124,80  ekskl. moms
På fjernlager 83
DELOCK RJ45 Switch 2>1 + 1>2 Bidirc.
Varenr.: 87673
Produkt: Ethernet  -  Porte: 3  -  Hastighed: 1Gbps
160,-
128,-  ekskl. moms
På fjernlager 5
D-LINK Switch/ 8xF+ ENet RJ45 ext PSU
Varenr.: DES-108/E
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 200Mbps
161,-
128,80  ekskl. moms
På fjernlager 7
LOGILINK Desktop Switch Logilink 8-port FE 8x RJ45
Varenr.: NS0104
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
161,-
128,80  ekskl. moms
På vej ind 20-07-2018
ZYXEL GS-105SV2 5-Port Desktop Media Sw
Varenr.: GS-105SV2-EU0101F
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
161,-
128,80  ekskl. moms
På fjernlager 342
Hewlett Packard Enterprise X290 500 V 1m RPS-kabel
Varenr.: JD186A
Produkt: Tilbehør  -  Porte: 0  -  Hastighed: 0Mbps
163,-
130,40  ekskl. moms
På vej ind 24-07-2018
164,-
131,20  ekskl. moms
På fjernlager 48
D-LINK 8PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH IN
Varenr.: DGS-1008D
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 2Gbps
164,-
131,20  ekskl. moms
På fjernlager 9
Viser 1-60 af 3908 produkter
...

© 2018 • Tlf: 33 25 33 26stratek@stratek.dk • CVR: 32 77 52 84